Шановні службовці Закону! Від усієї душі вітаю з Днем юриста України. Непереможного вам здоров'я, ентузіазму, оптимізму, бадьорості і найміцніших сил. Бажаю не знати помилок і невдач, втоми й безнадії. Нехай всі справи успішно фінішують, а в особистому житті хай буде щастя, спокій і любов. З повагою голова громади Віталій МАНИЧ.
09:06 08.10.2019









