A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ЧЕРНІГІВСЬКА
об'єднана територіальна громада

ДОВІДНИК

 

Апарат селищної ради

1

Манич Віталій Олександрович

Селищний голова

(06140)91298

2

Веремій Людмила Сергіївна

Заступник селищного голови

(06140)91101

3

Житарюк Сергій Олександрович

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

(06140)91101

4

Клочко Микола Миколайович

Секретар селищної ради

(06140)91101

5

Мормиль Тетяна Олексіївна

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

(06140)91101

Фінансовий відділ селищної ради

1

Ільченко Ольга Станіславівна

Начальник відділу

(06140) 9 18 62

2

Омельченко Лілія Олександрівна

Заступник начальника відділу

 

3

Линник Олена Іванівна

Головний спеціаліст

 

4

Самарська Лариса Миколаївна

Головний спеціаліст

 

5

Кобець Дарія Андріївна

Спеціаліст І категорії

 

Бухгалтерський відділ селищної ради

1

Кривна Ольга Дмитрівна

Начальник відділу

(06140) 9 15 02

2

Опара Світлана Олександрівна

Головний спеціаліст

 

3

Стулень Тетяна Анатоліївна

Головний спеціаліст

 

4

Лапіна Ірина Іванівна

Спеціаліст І категорії

 

Відділ містобудування, архітектури та земельних відносин селищної ради

1

Кордій Микола Анатолійович

Начальник відділу

(06140) 9 16 91

2

Безклубов Геннадій Геннадійович

Заступник начальника відділу

 

3

Молод Олександр Олександрович

Головний спеціаліст

 

4

Ковтун Євген Анатолійович

Головний спеціаліст

 

5 Клочко Юлія Василівна Головний спеціаліст з питань бухгалтерського обліку  

 

Відділ економічного розвитку та інвестицій селищної ради

1

Мустафаєва Юлія Володимирівна

Начальник відділу

(06140) 9 13 80

2

Виноградова Діана Михайлівна

Головний спеціаліст

 

3

Завнеусова Ірина Анатоліївна

Головний спеціаліст

 

       

Відділ з питань житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій селищної ради

1

Кузнєцов Володимир Володимирович

Начальник відділу

(06140) 9 13 80

2

Рубанова Світлана Генадіївна

Головний спеціаліст

 

3

Моргун Любов Сергіївна

Головний спеціаліст

 

Загальний відділ селищної ради

1

Андрєєва Віта Іванівна

Головний спеціаліст

(06140) 9 18 84

2

Момот Роман Едуардович

Головний спеціаліст

 

Юридичний відділ селищної ради

1

Ковтун Юлія Анатоліївна

Начальник відділу

(06140) 9 11 01

2

Тимечко Ольга Романівна

Головний спеціаліст

(06140) 9 10 00

Сектор організаційної роботи селищної ради

1

Синєпольська Альона Олександрівна

Завідувач сектору

(06140) 9 16 91

Відділ управління персоналом селищної ради

1

Степаненко Олена Миколаївна

Начальник відділу

(06140) 9 14 97

2

Кіріченко Людмила Миколаївна

Головний спеціаліст

 

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради

1

Самура Людмила Анатоліївна

Начальник відділу

(06140) 9 10 00

2

Пузанова Олена Сергіївна

Головний спеціаліст

 

3

Маркіна Рімма Олександрівна

Адміністратор

 

4

Троценко Наталія Віталіївна

Адміністратор

 

5

 

Реєстратор

 

6

 

Реєстратор

 

7

Романенко Людмила Анатоліївна

Інспектор

 

1

Стулень Ірина Олександрівна

Головний спеціаліст у сфері соціального захисту населення селищної ради

(06140) 9 10 00    

1

Берко Віта Петрівна

Головний спеціаліст у сфері публічних закупівель селищної ради

(06140) 9 11 01    

Богданівський старостинський округ Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області

1

Ковтун Анатолій Анатолійович

В.о. старости

(06140) 9 15 45

2

 

Спеціаліст ІІ категорії відділу містобудування, архітектури та земельних відносин селищної ради

 

3

Савран Ольга Григорівна

Діловод загального відділу селищної ради

 

Верхньотокмацький старостинський округ Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області

1

Лисота Галина Іванівна

В.о. старости

(06140) 9 14 85

2

Бобир Станіслав Васильович

Спеціаліст ІІ категорії відділу містобудування, архітектури та земельних відносин селищної ради

 

3

Нечай Людмила Іванівна

Діловод загального відділу селищної ради

 

Владівський старостинський округ Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області

1

Винник Людмила Михайлівна

В.о. старости

(06140) 9 55 24

2

Чемерис Юлія Георгіївна

Спеціаліст ІІ категорії відділу містобудування, архітектури та земельних відносин селищної ради

 

3

Сенча Оксана Валеріївна

Діловод загального відділу селищної ради

 

Ільїнський старостинський округ Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області

1

Залецький Олександр Каземирович

В.о. старости

(06140) 9 16 70

2

Джафарова Алла Миколаївна

Спеціаліст ІІ категорії відділу містобудування, архітектури та земельних відносин селищної ради

 

3

Лола Ольга Вікторівна

Діловод загального відділу селищної ради

 

Новоказанкуватський старостинський округ Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області

1

Алмакаєв Василь Станіславович

В.о. старости

(06140) 9 19 39

2

Курцев Олександр Петрович

Спеціаліст ІІ категорії відділу містобудування, архітектури та земельних відносин селищної ради

 

3

Кравченко Лариса Василівна

Діловод загального відділу селищної ради

 

Новомихайлівський старостинський округ Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області

1

Рогов Ярослав Володимирович

В.о. старости

(06140) 9 15 90

2

Соколова Наталія Валентинівна

Спеціаліст ІІ категорії відділу містобудування, архітектури та земельних відносин селищної ради

 

3

Олексієнко Маргарита Миколаївна

Діловод загального відділу селищної ради

 

Новополтавський старостинський округ Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області

1

Демянко Володимир Петрович

В.о. старости

(06140) 9 13 73

2

Романенко Світлана Вікторівна

Спеціаліст ІІ категорії відділу містобудування, архітектури та земельних відносин селищної ради

 

3

Фесенко Наталія Іванівна

Діловод загального відділу селищної ради

 

Обіточненський старостинський округ Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області

1

Скрипка Тетяна Григорівна

В.о. старости

(06140) 9 19 32

2

Сьомик Ольга Станіславівна

Спеціаліст ІІ категорії відділу містобудування, архітектури та земельних відносин селищної ради

 

3

Саєнко Світлана Вікторівна

Діловод загального відділу селищної ради

 

Просторівський старостинський округ Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області

1

Мигован Оксана Іванівна

В.о. старости

(06140) 9 63 10

2

Безверхней Валентина Іванівна

Спеціаліст ІІ категорії відділу містобудування, архітектури та земельних відносин селищної ради

 

3

Донєва Оксана Володимирівна

Спеціаліст ІІ категорії відділу містобудування, архітектури та земельних відносин селищної ради

 

3

Моісєєва Надія Юріївна

Діловод загального відділу селищної ради

 

Стульневський старостинський округ Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області

1

Сьомик Юлія Михайлівна

В.о. старости

(06140) 9 47 10

2

Задорожня Світлана Гаврилівна

Спеціаліст ІІ категорії відділу містобудування, архітектури та земельних відносин селищної ради

 

3

Гришун Тетяна Василівна

Діловод загального відділу селищної ради

 

Широкоярський старостинський округ Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області

1

Костенко Ірина Миколаївна

В.о. старости

(06140) 9 57 24

2

Вільде Людмила Миколаївна

Спеціаліст ІІ категорії відділу містобудування, архітектури та земельних відносин селищної ради

 

3

Кузьменко Марина Сергіївна

Діловод загального відділу селищної ради

 

Відділ культури і туризму Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області

1

Носко Інна Миколаївна

Начальник відділу

(06140) 9 18 20

2

Гавриленко Віталій Миколайович

Головний спеціаліст

 

Відділ освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області

1

Куц Лариса Анатоліївна

Начальник відділу

(06140) 9 17 79

2

Пушкар Юлія Олегівна

Головний спеціаліст

 

Комунальний заклад «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області

1

Шаповал Дар’я Олександрівна

Директор

(06140) 9 10 10

2

Прокопенко Віта Миколаївна

Заступник директора – начальник відділу

(06140) 9 12 13

Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області»

1

Костенко Світлана Володимирівна

Директор

(06140) 9 12 01

Комунальний заклад «Дитячо - юнацька спортивна школа Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області»

1

Макаренко Сергій Якович

Директор

 

Комунальне некомерційне підприємство «Чернігівська районна лікарня» Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області

1

Машировська Тетяна Олександрівна

Директор (головний лікар)

(06140) 9 19 55

Комунальне некомерційне підприємство «Чернігівський Центр первинної медико-санітарної допомоги Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області»

1

Богдан Тетяна Віталіївна

Головний лікар (директор)

(06140) 9 18 53

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь