A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЧЕРНІГІВСЬКА ГРОМАДА
Запорізької області

Кубок Чернігівської селищної ради з футзалу пам’яті Гречухіна М.І. завершився перемогою команди «Стріла»

Дата: 07.12.2021 14:13
Кількість переглядів: 497

Фото без опису5 грудня у спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи відбулися змагання серед юнаків та представників старшого покоління з Кубку Чернігівської селищної ради з футзалу, присвячений пам’яті голови Чернігівської районної ради ФСТ «Колос» та директора ДЮСШ Гречухіна М.І.

«ДЮСШ» (смт Чернігівка);

«Ветерани» (збірна команда Чернігівської ТГ).

Учасників та гостей спортивного заходу привітала заступниця селищного голови Людмила Веремій, згадавши заслуги великого тренера та побажав учасникам вдалих ігор і перемог. Зі словами вдячності своєму наставнику виступив Микола Кордій та близький товариш Михайла Іларіоновича Олександр Смоляний. З регламентом перехідного Кубку з футзалу всіх присутніх ознайомив голова федерації футболу, головний суддя змагань Володимир Фівка.

У відповідності до діючих правил з футзалу Кубок проводився по олімпійській системі. Кожен матч складався з 2-х таймів по 20 хвилин з 5-хвилинною перервою. Півфінальні ігри та фінал з 2-х таймів по 15 хвилин.

Після цікавих ігор між командами: «Ветерани» - «Кристал» (5:3); ФК «Чернігівка» - «Граніт» (4:2); «Стріла» - «ДЮСШ» (7:3), визначилися півфінальні пари: «Вікторія» - «Ветерани» (5:1) та «Стріла» - ФК «Чернігівка» (4:0). Ще видовищною та сповненою інтриги стала фінальна гра, в якій зустрілися найсильніші команди «Вікторія» та «Стріла» з нічийним результатом основного часу 3:3 на останніх хвилинах. У післяматчевій серії пенальті перемогу здобула команда «Стріла» (с. Богданівка), яку нагороджено перехідним Кубком та грамотами. За участь у фіналі Кубку команда «Вікторія» нагороджена почесними грамотами селищної ради.

Після завершення ігор за традицією були відзначені та нагороджені грамотами і статуетками кращі гравці турніру у номінаціях:

«Кращий воротар» - Роман Лемешко;

«Кращий бомбардир» - Олександр Фівка;

«Кращий гравець» - Віктор Міхайлов.

Всіх учасників турніру із вдалим завершенням змагань привітав перший заступник селищного голови Віктор Сапальов, який і вручив нагороди за підсумками спортивного заходу.

Змагання проходили з дотриманням вимог карантинних обмежень відповідної зони.