ЧЕРНІГІВСЬКА ГРОМАДА
Запорізької області

Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської селищної територіальної громади Бердянського району Запорізької області

Дата: 13.05.2021 10:22
Кількість переглядів: 785

Фото без описуЧернігівська селищна рада Бердянського району Запорізької області оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської селищної територіальної громади Бердянського району Запорізької області (далі - конкурс).

 

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081,  рішень виконавчого комітету від 11.05.2021 року № 10 «Про затвердження Умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської об’єднаної територіальної громади Бердянського району Запорізької області», від 11.05.2021 року № 11 «Про заходи щодо проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської селищної територіальної громади Бердянського району Запорізької області».

 

Рішення виконавчого комітету від 11.05.2021 №10 «Про затвердження Умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської селищної територіальної громади Бердянського району Запорізької області».

 

Рішення виконавчого комітету від 11.05.2021 № 11 «Про заходи щодо проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської селищної територіальної громади Бердянського району Запорізької області».

 

Об`єкти конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Чернігівської селищної територіальної громади Бердянського району Запорізької області.

 

Умови  проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Чернігівської селищної територіальної громади Бердянського району Запорізької області (далі – Умови), розроблено відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт»,  «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176, Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (далі – Порядок проведення конкурсу), Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв`язку України від 12 квітня 2007 року № 285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766 і визначають умови перевезень пасажирів, які повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені переможцями на відповідному об`єкті конкурсу.

На конкурс виносяться маршрути (рейси), що входять до мережі міжміських та приміських автобусних маршрутів загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області, затвердженої розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 09.04.2021 № 249, із затвердженими паспортами маршрутів.

 

При визначенні переможця Конкурсу з перевезення пасажирів Конкурсний комітет враховує наявність у перевізника-претендента заявлених автобусів з класом комфортності, який перевищує перший клас – для роботи на маршрутах протяжністю до 150 км включно.

 

До участі в Конкурсі з перевезення пасажирів не допускаються автомобільні перевізники, які визначені в статті 45 Закону України «Про автомобільний транспорт» та пункті 12 Порядку проведення конкурсу.

 

Перевізники зобов’язані здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством.

 

Перелік документів для участі у конкурсі визначений статтею 46 Закону України «Про автомобільний транспорт» та пунктом 29 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081.

 

Для  участі  в конкурсі перевізник-претендент подає окремо на кожний об'єкт конкурсу документи у двох закритих конвертах (пакетах) з позначками на кожному конверті «№1» та «№2» відповідно, із зазначенням дати конкурсу та назви перевізника-претендента, який подає документи для участі у конкурсі:

1) помістити у конверт з позначкою № 1 документи для участі у конкурсі, визначені статтею 46 Закону, за формою згідно з додатками 2-4 до Порядку, а саме:

відомості за підписом суб’єкта господарювання про автобуси, які будуть використовуватись на автобусному маршруті, із зазначенням підстав для їх використання перевізником;

відомості про додаткові умови обслуговування маршруту;

інформацію довільної форми про те, що перевізником-претендентом (вказати найменування перевізника) не вносилася плата за участь у конкурсі у зв'язку з відсутністю такої вимоги в оголошенні селищної ради про проведення конкурсу, розміщеному у _____(назва та номер друкованого видання);

анкету до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів;

копію податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) за останній квартал;

копії сертифікатів відповідності та екологічності автобуса з додатками, в яких зазначені основні показники та візуальна інформація, що характеризує транспортний засіб, на який видано сертифікат або транспортний засіб що підпадає під сферу дії сертифікату, виданого на партію (серію) автобусів з такими характеристиками, виданих уповноваженим Міністерством інфраструктури України (далі – Міністерство) органом із сертифікації (перелік уповноважених органів сертифікації транспортних засобів, наведено на офіційному веб-сайті Міністерства в розділі «Діяльність» - «Виконання Женевської Угоди 1958 року»);

2) помістити у конверт з позначкою «№ 2»:

 відповідно до статті 46 Закону, заяву претендента на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, встановленого згідно з додатком 1 до Порядку зразка, із зазначенням автобусного маршруту загального користування, на якому має намір працювати претендент;

з метою вірного нарахування балів за автобуси за системою оцінки пропозицій автомобільних перевізників-претендентів під час проведення конкурсу та подальшого визначення предмету договорів про перевезення пасажирів пропонується разом з документами для участі у конкурсі подавати перелік автобусів, які будуть використовуватися на об’єкті конкурсу, із зазначенням державного реєстраційного номеру транспортного засобу, статусу автобусу (основний, резервний), номеру маршруту (рейсу), на якому працюватиме відповідний автобус.

 

Документи, подані перевізником-претендентом для участі в конкурсі, пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою автомобільного перевізника із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи та зазначена в них інформація, що подані автомобільними перевізниками-претендентами для участі у конкурсі, повинні бути достовірними станом на дату подання таких документів на конкурс і на дату проведення самого конкурсу.

 

Перевірку поданих документів на відповідність обов’язковим і додатковим умовам конкурсу та наявність усіх документів проводить Організатор.

Конверт (пакет) з позначкою "№ 1", який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

Конверт (пакет) з позначкою "№ 2", який містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

 

Плата за участь у конкурсі не стягується.

 

Необхідну інформацію про об’єкт конкурсу можна одержати за телефоном (06140) 9-13-80, або електронною поштою (звертатися за електронною адресою: chernotg@ukr.net).

 

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі до 17-00    09 червня 2021 року.

 

Документи на участь у конкурсі подаються до Чернігівської селищної ради за адресою: 71202, смт Чернігівка, Бердянський район, Запорізька область, вул. Українська, 57, відділ економічного розвитку та інвестицій селищної ради, каб. № 10. Режим роботи: з понеділка  по четвер - з 8-00 до 17-00,  п’ятниця - з 8-00 до 15-45. Перерва на обід – з 12-00 до 12-45.

 

Зразки (бланки) документів для участі у конкурсі:

Заява на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування

Відомості про автобуси, які будуть використовуватись на автобусному  маршруті

Відомості про додаткові умови обслуговування маршруту

Анкета до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів

Засідання конкурсного комітету відбудеться 22 червня 2021 року о 10 годині 00 хвилин за адресою: смт Чернігівка, Бердянський район, Запорізька область, вул. Українська, 57.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь