Чернігівчан запросили дізнатися про інструменти громадської участі
Про те, які існують інструменти громадського впливу та як вони застосовуються в Чернігівській ОТГ йшлося під час онлайн-зустрічі, яку провела Катерина Житарюк 31 липня. Вона також ознайомила учасників і учасниць зустрічі з результатами проведеного раніше опитування.
Участь в анкетування узяли, за оновленими даними, 150 жителів селища. 61,4% з них комфортно, або скоріше комфортно жити в Чернігівці. 92 % тим чи іншим чином хотіли б впливати на рішення місцевої влади. Знають про те, які існують інструменти громадської участі, 76,7% опитаних. Серед основних змін, яких потребує селище, були названі наступні: створення зон для відпочинку (парки, спортивні і дитячі майданчики) - 48,6%, розміщення додаткових елементів благоустрою (урни, лавки тощо) - 18,9%, підвищення якості та різноманітності дозвілля (святкові, тематичні навчальні й розважальні заходи) - 12,2 %, облаштування креативних фотозон - 4,7 %, створення нових робочих місць - 3,5 %, додаткове озеленення - 2,7 %, туалет біля дитячого майданчика - 2,1 %, приведення пішохідних тротуарів у належний стан й відновлення селищного парку – по 1,4 %. Детальніше про те, як жителі можуть долучитися до громадської діяльності, розповіла завідувачка сектору організаційної роботи селищної ради Альона Синєпольська.
Захід став першим в рамках реалізації в Чернігівській громаді проєкту «Зміцнення демократичного врядування» (ІІІ), що виконується ГО «СТЕП» за підтримки National Endowment for Democracy.