У Чернігівській ОТГ стартував проєкт «Поліцейський офіцер громади»
6 березня у Запоріжжі голова Чернігівської громади Віталій Манич підписав меморандум "Про співпрацю між Головним управлінням Національної поліції в Запорізькій області та Чернігівської селищноюоб'єдноною територіальною громадою", одним завдань якого є запровадження на території ОТГ проєкту «Поліцейський офіцер громади».
Поліцейський офіцер громади – це наступний крок у реформі Національної поліції. Його основна мета – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не тільки працюватиме на території цієї громади, але й житиме там.
Оскільки поліцейський офіцер стане повноправним представником своєї громади (яка візьме на себе частину фінансової підтримки його роботи), то й звітуватиме він не тільки перед керівництвом, але й перед самою громадою.
ЧИМ ВІН ЗАЙМАТИМЕТЬСЯ?
Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.
ХТО МОЖЕ НИМ СТАТИ?
Ми шукаємо вмотивованих та доброчесних поліцейських з не менш ніж півторарічним стажем роботи, вищою освітою та водійським посвідченням. Самостійних і відповідальних, відкритих і комунікабельних. Тих, хто здатен до критичного мислення і вміє залагоджувати конфлікти.
ЯК МИ ОБИРАТИМЕМО?
Серед усіх, хто заповнить анкету, проведуть два етапи відбору. На першому – тестуванні – оцінюватимуть загальні навички кандидатів (рівень логічного та аналітичного мислення), знання законодавства. Також кандидати пройдуть тест на інтегративність. На другому – спеціальна комісія з представників НПУ та представників громад проведе з кандидатами особисті інтерв’ю.
ЩО ДАЛІ?
Ті, кого обере комісія, протягом двох з половиною місяців проходитимуть спеціальний підготовчий курс (зі збереженням поточної посади і зарплати), який розробили українські та міжнародні експерти з правоохоронної діяльності:
1) тактичну підготовку з елементами моделювання ситуацій;
2) методи контраварійного кермування;
3) розвиток навичок проактивної діяльності;
4) сучасні інструменти та методи взаємодії поліції та громади.
ЩО ВІН ОТРИМАЄ?
Можливість призначення на офіцерську посаду; службові автомобіль та приміщення; повне екіпірування; планшет (отримувати завдання і вести звітність офіцери будуть в електронному вигляді); заробітну плату від 14 000 гривень; соціальне забезпечення згідно з діючим законодавством.
© Офіційний сайт Національної поліції: https://www.npu.gov.ua/ya-tut.html
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)